Wątek dotyczący artykułu

Tomasz Gollob: Unibax był naturalnym wyborem

Tomasz Gollob oficjalnie pożegnał się ze Stalą Gorzów, z której odchodzi po pięciu latach startów. Nowym pracodawcą reprezentanta Polski zostanie Unibax Toruń.

przeczytaj cały artykuł

Ciss

Szkoda mi Darcego w tym układzie ale z tego co wiem, jak to Ward, przyjął to na luzie i też nie ma kwasu. Ma obiecane że za rok wraca.
Toruń 2014 wg założeń :
1. Holder
2. Miedziński
3. Ward
4. M.J. Jensen
5. Gollob
6. Pieszczek (Zmarzlik)
7. Przedpełski
Krzywda? Moim zdaniem skład "nasz" Toruński (tylko dwóch obcych Gollob, Pieszczek ew.Zmarzlik) i na lata (nie licząc Golloba za którego będzie wymianka po 2014). Gratki dla nowego prezesa że to wykombinował. Wiadomo, może być różnie ale pomysł (wcale nie tak nierealny) jest.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sylar

ten skald tak. ale na 2013 sklad ktory zagrwarantuje final to:
1.holder
2.ward
3.gollob
4.ktos z ksm 2.5
5.crump
6.przedpelski
7.pieszczek

zadnyuch jesnenow .. ten skald to pewny final..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ciss

ale żeby mieć skład na 2014 to trzeba zacząć w 2013. Pomyśl trochę do przodu a nie tylko tu i teraz. Po co Ci wypalony Crump?? Litości.. Dobrze że Ty nie decydujesz. Masz młody, mocny i "swój" skład na lata. A w 2013 ciężko będzie z ZG jakby nie było. Ale to dobrze, bo my możemy "wystrzelić" a oni muszą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Ciss

Ja z Tobą skończyłem, jedna para meczu nie wygra. W odróżnieniu od Ciebie potrafię spojrzeć dalej niż tu i teraz, czy w przyszłym sezonie (tylko nie bierz tego dosłownie) Ty tu jesteś prorokiem z bardzo słabą skutecznością.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Ciss

A widzisz co się dzieje w Gorzowie? Bo na moje oko to oni obierają kierunek 1 liga. A tam Zmarzlika nie widzę.

| Odpowiedz
blokuj
Magilla

Al tu dziś wysypało Science-Fiction. :)
Co te Sportowe Fakty mają w sobie, że ludziska takie opowiadania popełniają. :)

| Odpowiedz
blokuj
Ciss

Po co się napinasz? Nie życz drugiemu co Tobie ..... Znasz to? Może dlatego tak jest w Bydgoszczy jak jest bo macie takie podejście? Z tego co wiem Darcy pójdzie podobno na osłodę i ratunek sąsiadom do Bydgoszczy, żeby ich utrzymać, ale tego nie jestem pewien. Skąd ten jad?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
zbynek polonia

Gollob to jest drugi Holta czy Jaguś poszedł do poloni nie a Gollob uciekł z gorzowa tam gdzie kasa i Gorzów spada w przyszłym roku to czeka TEŻ TORUŃ w 2013 roku i on oleje was i pójdzie tam gdzie lepiej płacą nawet do grudziądza

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Ciss

Podpisał na dwa lata. I idę o zakład że skończy karierę. Ale spoko, ciśnieniuj się! Złotów to Ci mogę wymienić całe stado (Holta, Bjerre, Pedersen, Walasek, Zagar, Protas) wymieniając tylko te najbardziej znane. Nikt nie jeździ za darmo. Ale ja to rozumiem. Jesteś dobry to się cenisz, niech płacą. Z czym masz problem? To jest normalne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Lisiu

W Toruniu jest pan Roman, a z tego co pamiętam to właśnie jemu bardzo zależało na sprowadzeniu Golloba do Torunia. A jak pewnie wiesz p. Karkosik ma dość duże zaplecze finansowe, więc dla jego "pupilka" powinno starczyć.

| Odpowiedz
blokuj
ANGELLO

Wiecznie płacił nie będzie, jak galop bedzie dawał dupy jak w stali to wyleci z hukiem na emeryture albo na wypozyczenie :D chcialbym zobaczyc tomasza na wypozyczeniu np w grudziadzu :D

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.