SportoweFakty.pl

Wiadomości dnia

POLECAMY: Rozwiąż piątkowy quiz piłkarski!

Relacje live

Piłka nożna

T-Mobile Ekstraklasa 8 wydarzeń

Premier League 10 wydarzeń

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
12. kolejka Więcej
22 listopada Chelsea Londyn - West Bromwich Albion
22 listopada Everton - West Ham United
22 listopada Leicester City - Sunderland AFC
22 listopada Manchester City - Swansea City
22 listopada Newcastle United - Queens Park Rangers
22 listopada Stoke City - Burnley FC
22 listopada Arsenal Londyn - Manchester United
23 listopada Crystal Palace - Liverpool FC
23 listopada Hull City - Tottenham Hotspur
24 listopada Aston Villa - Southampton

Primera Division 10 wydarzeń

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
12. kolejka Więcej
21 listopada Athletic Bilbao - Espanyol Barcelona 3 : 1
22 listopada Atletico Madryt - Malaga CF
22 listopada SD Eibar - Real Madryt
22 listopada FC Barcelona - Sevilla FC
22 listopada Deportivo La Coruna - Real Sociedad
23 listopada Rayo Vallecano - Celta Vigo
23 listopada Levante UD - Valencia CF
23 listopada Elche CF - Cordoba CF
23 listopada Villarreal CF - Getafe CF
24 listopada Granada CF - UD Almeria

Bundesliga 9 wydarzeń

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
12. kolejka Więcej
22 listopada Bayern Monachium - TSG 1899 Hoffenheim
22 listopada Schalke 04 Gelsenkirchen - VfL Wolfsburg
22 listopada Borussia M'gladbach - Eintracht Frankfurt
22 listopada FSV Mainz - SC Freiburg
22 listopada Hannover 96 - Bayer Leverkusen
22 listopada SC Paderborn - Borussia Dortmund
22 listopada 1.FC Koeln - Hertha Berlin
23 listopada Hamburger SV - Werder Brema
23 listopada VfB Stuttgart - FC Augsburg

I liga 9 wydarzeń

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
18. kolejka Więcej
22 listopada Flota Świnoujście - KGHM Zagłębie Lubin
22 listopada Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki
22 listopada GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz
22 listopada Widzew Łódź - GKS Katowice
22 listopada Wisła Płock - Drutex-Bytovia Bytów
22 listopada Arka Gdynia - Dolcan Ząbki
23 listopada Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Chrobry Głogów
23 listopada Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce
23 listopada Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz

Serie A 10 wydarzeń

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
12. kolejka Więcej
22 listopada Atalanta Bergamo - AS Roma
22 listopada Lazio Rzym - Juventus Turyn
23 listopada Torino FC - US Sassuolo
23 listopada AC Cesena - Sampdoria Genua
23 listopada Hellas Werona - ACF Fiorentina
23 listopada SSC Napoli - Cagliari Calcio
23 listopada FC Parma - Empoli FC
23 listopada Udinese Calcio - Chievo Werona
23 listopada AC Milan - Inter Mediolan
24 listopada Genoa CFC - US Palermo

Ligue 1 9 wydarzeń

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
14. kolejka Więcej
21 listopada FC Metz - Paris Saint-Germain 2 : 3
22 listopada SC Bastia - Olympique Lyon
22 listopada EA Guingamp - Stade Rennes
22 listopada FC Lorient - RC Lens
22 listopada AS Monaco - SM Caen
22 listopada OGC Nice - Stade Reims
23 listopada FC Nantes - AS Saint-Etienne
23 listopada Montpellier HSC - Toulouse FC
23 listopada Olympique Marsylia - Girondins Bordeaux

II liga 9 wydarzeń

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
18. kolejka Więcej
22 listopada Legionovia Legionowo - MKS Kluczbork
22 listopada Okocimski Brzesko - Wisła Puławy
22 listopada Stal Stalowa Wola - Limanovia Limanowa
22 listopada Rozwój Katowice - Siarka Tarnobrzeg
22 listopada Błękitni Stargard Szczeciński - Górnik Wałbrzych
22 listopada Znicz Pruszków - Nadwiślan Góra
23 listopada Puszcza Niepołomice - Kotwica Kołobrzeg
23 listopada Raków Częstochowa - Energetyk ROW Rybnik
23 listopada Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec

Żużel

Galerie zdjęć

Piłka ręczna

PGNiG Superliga Mężczyzn 3 wydarzenia

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
10. kolejka Więcej
22 listopada MMTS Kwidzyn - Śląsk Wrocław
22 listopada PGE Stal Mielec - Nielba Wągrowiec
23 listopada Górnik Zabrze - Gaz-System Pogoń Szczecin

Liga Mistrzów 10 wydarzeń

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
6. kolejka Więcej
22 listopada Dunkerque HB - Pick Szeged
22 listopada MKB Veszprém - Vardar Skopje
22 listopada Chekhovskie Medvedi - Montpellier Agglomeration HB
22 listopada Metalurg Skopje - Naturhouse La Rioja
22 listopada THW Kiel - Paris Saint-Germain
23 listopada Vive Tauron Kielce - AaB Aalborg Handbold
23 listopada KIF Kolding - Orlen Wisła Płock
23 listopada Celje Pivovarna Lasko - Rhein-Neckar Löwen
23 listopada RK Prvo Plinarsko Društvo Zagrzeb - Meshkov Brest
23 listopada FC Barcelona - SG Flensburg-Handewitt

PGNiG Superliga Kobiet 2 wydarzenia

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
11. kolejka Więcej
22 listopada Aussie Sylex Sambor Tczew - KPR Jelenia Góra
22 listopada Olimpia-Beskid Nowy Sącz - SPR Olkusz

I liga mężczyzn grupa A 6 wydarzeń

I liga mężczyzn grupa B 6 wydarzeń

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
10. kolejka Więcej
22 listopada MTS Chrzanów - KSSPR Końskie
22 listopada Viret CMC Zawiercie - Czuwaj Przemyśl
22 listopada Olimpia Piekary Śląskie - AZS UZ Zielona Góra
22 listopada SPR Tarnów - Ostrovia Ostrów Wlkp.
23 listopada Siódemka Miedź Legnica - KSZO Ostrowiec Św.
23 listopada MKS Kalisz - ŚKPR Świdnica

I liga kobiet 6 wydarzeń

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
9. kolejka Więcej
22 listopada SMS ZPRP Płock - Jutrzenka Płock
22 listopada Sparta Oborniki - Dwójka Profil Nowy Sącz
22 listopada AZS AWF Warszawa - AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
22 listopada Słupia Słupsk - Korona Handball Kielce
23 listopada MKS AZS UMCS Lublin - KPR Kobierzyce
23 listopada UKS PCM Kościerzyna - Polonia Kępno

Challenge Cup kobiet 3 wydarzenia

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
3. runda Więcej
22 listopada Ardesen GSK - Energa AZS Koszalin
23 listopada HIFK Helsinki - SPR Pogoń Baltica Szczecin
23 listopada Energa AZS Koszalin - Ardesen GSK

Liga Mistrzyń 8 wydarzeń

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
6. kolejka Więcej
21 listopada Krim Mercator Ljubljana - HC Lipsk 31 : 35
21 listopada HCM Baia Mare - Metz Handball 23 : 24
22 listopada Thüringer HC - WHC Vardar SCBT Skopje
22 listopada Larvik HK - MKS Selgros Lublin
23 listopada Viborg HK - RK Lokomotiva Zagrzeb
23 listopada Dinamo-Sinara Wołgograd - Hypo Niederösterreich
23 listopada Gyori AUDI ETO KC - IK Savehof
23 listopada Buducnost Podgorica - Podravka Vegeta

Challenge Cup 1 wydarzenie

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
3. runda Więcej
22 listopada RK Metaloplastika Sabac - KS Azoty Puławy

Puchar EHF kobiet 1 wydarzenie

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
3. runda Więcej
23 listopada KGHM Metraco Zagłębie Lubin - TSV Bayer 04 Leverkusen

Koszykówka

TBL 8 wydarzeń

I liga mężczyzn 7 wydarzeń

TBLK 6 wydarzeń

Siatkówka

PlusLiga 7 wydarzeń

Orlen Liga 4 wydarzenia

Tenis

Sporty zimowe

PŚ w skokach narciarskich 3 wydarzenia

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
21 listopada Kwalifikacje do konkursu indywidualnego w Klingenthal
22 listopada Konkurs drużynowy w Klingenthal
23 listopada Konkurs indywidualny w Klingenthal

Wyniki / Kalendarz