SportoweFakty.pl

Wiadomości dnia

POLECAMY: SEC: Sajfutdinow ze złotym medalem!

Relacje live

Piłka nożna

T-Mobile Ekstraklasa 8 wydarzeń

Premier League 10 wydarzeń

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
5. kolejka Więcej
20 września Queens Park Rangers - Stoke City
20 września Aston Villa - Arsenal Londyn
20 września Burnley FC - Sunderland AFC
20 września Newcastle United - Hull City
20 września Swansea City - Southampton
20 września West Ham United - Liverpool FC
21 września Leicester City - Manchester United
21 września Tottenham Hotspur - West Bromwich Albion
21 września Everton - Crystal Palace
21 września Manchester City - Chelsea Londyn

Primera Division 10 wydarzeń

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
4. kolejka Więcej
19 września Elche CF - SD Eibar 0 : 2
20 września Deportivo La Coruna - Real Madryt
20 września Athletic Bilbao - Granada CF
20 września Atletico Madryt - Celta Vigo
20 września Espanyol Barcelona - Malaga CF
21 września Real Sociedad - UD Almeria
21 września Villarreal CF - Rayo Vallecano
21 września Cordoba CF - Sevilla FC
21 września Levante UD - FC Barcelona
22 września Getafe CF - Valencia CF

Bundesliga 9 wydarzeń

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
4. kolejka Więcej
19 września SC Freiburg - Hertha Berlin 2 : 2
20 września Schalke 04 Gelsenkirchen - Eintracht Frankfurt
20 września FC Augsburg - Werder Brema
20 września VfB Stuttgart - TSG 1899 Hoffenheim
20 września Hamburger SV - Bayern Monachium
20 września SC Paderborn - Hannover 96
20 września FSV Mainz - Borussia Dortmund
21 września VfL Wolfsburg - Bayer Leverkusen
21 września 1.FC Koeln - Borussia M'gladbach

I liga 9 wydarzeń

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
9. kolejka Więcej
20 września Miedź Legnica - Termalica Bruk-Bet Nieciecza
20 września Dolcan Ząbki - Drutex-Bytovia Bytów 0 : 0
20 września Widzew Łódź - Flota Świnoujście 0 : 0
20 września GKS Tychy - Wisła Płock
20 września Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice
20 września GKS Katowice - Pogoń Siedlce
21 września Sandecja Nowy Sącz - Wigry Suwałki
21 września Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn
21 września Olimpia Grudziądz - KGHM Zagłębie Lubin

Serie A 10 wydarzeń

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
3. kolejka Więcej
20 września AC Cesena - Empoli FC
20 września AC Milan - Juventus Turyn
21 września Chievo Werona - FC Parma
21 września Genoa CFC - Lazio Rzym
21 września AS Roma - Cagliari Calcio
21 września US Sassuolo - Sampdoria Genua
21 września Atalanta Bergamo - ACF Fiorentina
21 września Udinese Calcio - SSC Napoli
21 września US Palermo - Inter Mediolan
21 września Torino FC - Hellas Werona

Ligue 1 10 wydarzeń

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
6. kolejka Więcej
19 września Girondins Bordeaux - Evian Thonon Gaillard 2 : 1
20 września Olympique Marsylia - Stade Rennes
20 września FC Lorient - Stade Reims
20 września FC Metz - SC Bastia
20 września FC Nantes - OGC Nice
20 września Toulouse FC - SM Caen
21 września OSC Lille - Montpellier HSC
21 września RC Lens - AS Saint-Etienne
21 września AS Monaco - EA Guingamp
21 września Paris Saint-Germain - Olympique Lyon

II liga 9 wydarzeń

Żużel

ENEA Ekstraliga 2 wydarzenia

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
Półfinały - rewanże Więcej
21 września Grupa Azoty Unia Tarnów - Fogo Unia Leszno
21 września Stal Gorzów - SPAR Falubaz Zielona Góra

Nice Polska Liga Żużlowa 2 wydarzenia

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
Półfinały - rewanże Więcej
21 września PGE Marma Rzeszów - Carbon Start Gniezno
21 września GKM Grudziądz - Orzeł Łódź

Polska 2. Liga Żużlowa 2 wydarzenia

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
Półfinały - rewanże Więcej
21 września Speedway Wanda Instal Kraków - KSM Krosno
21 września MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia - Victoria Piła

Elite League 2 wydarzenia

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
22 września Belle Vue Aces - Coventry Bees
22 września Belle Vue Aces - Kings Lynn Stars

IME 1 wydarzenie

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
19 września 4. Finał SEC w Częstochowie

Premier League 4 wydarzenia

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
Play-off - grupa 1 Więcej
19 września Edinburgh Monarchs - Berwick Bandits 54 : 39
20 września Berwick Bandits - Edinburgh Monarchs
Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
19 września Plymouth Devils - Sheffield Tigers 59 : 37
21 września Finał IM Premier League w Sheffield

Allsvenskan League 1 wydarzenie

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
Finał Więcej
19 września Masarna Avesta - Lejonen Gislaved 44 : 46

Eliminacje do IMŚ 1 wydarzenie

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
20 września Grand Prix Challenge w Lonigo

Poza rozgrywkami 1 wydarzenie

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
20 września Polska - Ukraina

MŚ 2014

MŚ 2014 5 wydarzeń

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
Faza finałowa Więcej
20 września Iran - Rosja
20 września Francja - Brazylia
20 września Polska - Niemcy
21 września Mecz o 3. miejsce
21 września Finał

Galerie zdjęć

Piłka ręczna

PGNiG Superliga Mężczyzn 6 wydarzeń

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
3. kolejka Więcej
20 września Orlen Wisła Płock - KS Azoty Puławy
20 września SPR Stal Mielec - Wybrzeże Gdańsk
20 września Górnik Zabrze - MMTS Kwidzyn
21 września Vive Tauron Kielce - Śląsk Wrocław
21 września Chrobry Głogów - Nielba Wągrowiec
22 września Zagłębie Lubin - Gaz-System Pogoń Szczecin

PGNiG Superliga Kobiet 6 wydarzeń

I liga mężczyzn grupa A 6 wydarzeń

I liga mężczyzn grupa B 7 wydarzeń

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
2. kolejka Więcej
20 września KSSPR Końskie - MKS Kalisz
20 września MTS Chrzanów - Ostrovia Ostrów Wlkp.
20 września AZS UZ Zielona Góra - ŚKPR Świdnica
20 września KSZO Ostrowiec Św. - UKS Olimp Grodków
20 września Czuwaj Przemyśl - Gwardia Opole
20 września Viret CMC Zawiercie - SPR Tarnów
21 września Siódemka Miedź Legnica - Olimpia Piekary Śląskie

I liga kobiet 6 wydarzeń

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
1. kolejka Więcej
20 września MKS AZS UMCS Lublin - AZS AWF Warszawa
20 września Słupia Słupsk - Dwójka Profil Nowy Sącz
20 września SMS ZPRP Płock - Korona Handball Kielce
20 września Polonia Kępno - Jutrzenka Płock
20 września AZS Łączpol AWFiS Gdańsk - Sparta Oborniki
20 września KPR Kobierzyce - UKS PCM Kościerzyna

Liga Mistrzyń 4 wydarzenia

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
Turniej kwalifikacyjny Więcej
20 września FTC Rail Cargo Hungaria - Sercodak Dalfsen
20 września FC Midtjylland - ZRK Radnicki Kragujevac
20 września HC Lipsk - BNTU-BelAZ Mińsk
20 września Byasen Trondheim - Podravka Vegeta

Koszykówka

I liga mężczyzn 7 wydarzeń

Euroliga 1 wydarzenie

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
24 września Stelmet - Uniks

Tenis

ATP Metz 1 wydarzenie

WTA Seul 1 wydarzenie

Sporty zimowe

Wyniki / Kalendarz