Drugi gol reprezentanta Polski. Pomógł mu rykoszet [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Cablenet Cyprus / Na zdjęciu: gol Struskiego
YouTube / Cablenet Cyprus / Na zdjęciu: gol Struskiego

Karol Struski miał swój udział w zwycięstwie 4:0 Arisu Limassol nad Anorthosisem Famagusta. Polak przypomniał o sobie golem.

Goście potrzebowali 16 minut, żeby zaznaczyć bramką swoją przewagę na terenie Anorthosisu Famagusta. Wówczas jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Yannick Gomis z Arisu Limmasol, który dopiero się rozkręcał.

W 39. minucie Karol Struski dopadł do piłki po kiksie klubowego kolegi i zdecydował się na uderzenie z dystansu. Piłka odbiła się jeszcze od jednego z obrońców gospodarzy, co zaskoczyło bramkarza. Tym sposobem jednokrotny reprezentant Polski trafił do siatki.

Przyjezdni nie spuszczali nogi z gazu. W drugiej połowie do wygranej 4:0 przyczynili się również Aleksandr Kokorin oraz Morgan Brown. Aris zgarnął pełną pulę i w tym momencie plasuje się na piątym miejscu w tabeli ligi cypryjskiej.

Struski spędził 65 minut na placu gry i doczekał się drugiego gola w bieżących rozgrywkach ligowych. 23-latek powoli wraca do formy po kilkutygodniowej absencji. Dodajmy, że w pełnym wymiarze czasowym w koszulce Arisu wystąpił Miłosz Matysik.

Anorthosis Famagusta - Aris Limassol 0:4 (0:2) 0:1 - Yannick Gomis 16' 0:2 - Karol Struski 39' 0:3 - Aleksandr Kokorin 54' 0:4 - Morgan Brown 76'

Bramka Struskiego (od 1:50):

Źródło artykułu: WP SportoweFakty