Kabaret na boisku. To trzeba zobaczyć

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / beIN SPORTS Turkiye / kuriozalny gol w lidze tureckiej
Twitter / beIN SPORTS Turkiye / kuriozalny gol w lidze tureckiej

Do rzadko spotykanych scen doszło podczas jednego z meczów 3. ligi tureckiej. Między dwoma zawodnikami Trabzonsporu doszło do nieporozumienia, co skończyło się prostą stratą bramki.

Niższe klasy rozgrywkowe mają to do siebie, że czasami potrafią zaskoczyć. Tak też było w ostatnim meczu 3. ligi tureckiej, w której mierzyły się ekipy Corendon Alanyaspor i Trabzonspor.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy w stosunku 3:1. Po zakończonym meczu więcej niż o samym wyniku mówiło się o tym, co wydarzyło się na boisku w 38. minucie.

Wtedy to doszło do nieporozumienia w szeregach Trabzonsporu. Bramkarz gospodarzy, rozpoczynając nową akcję, zagrał do swojego obrońcy. Ten jednak z niezrozumiałych powodów... przepuścił piłkę.

Szybko wykorzystał to przeciwnik, a dokładniej Oguz Aydın. Turecki zawodnik urodzony w Holandii bez większego namysłu posłał futbolówkę do pustej siatki (wideo z tej akcji możesz zobaczyć na końcu artykułu). Dodajmy, że ten sam zawodnik 20 minut wcześniej otworzył wynik meczu.

Drużyna Trabzonsporu będzie chciała o tym spotkaniu jak najszybciej zapomnieć. W 73. minucie przegrywała już 0:3 i jej szanse na wywiezienie z terenu rywala jakichkolwiek punktów znacznie zmalały. Na otarcie łez gościom pozostało trafienie Nicolasa Pepe na 1:3.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty