Media na świecie piszą o reakcji Igi po przegranym secie

Przerwa po pierwszym secie była momentem zwrotnym w meczu Igi Świątek z Beatriz Haddad Maią w ćwierćfinale turnieju rangi WTA 1000 w Madrycie (4:6, 6:0, 6:2). Takie zdanie mają światowe media, w tym również brazylijskie.

Jakub Fordon

Punto de Break

"Iga Świątek przełamała strach przed Beatriz Haddad Maią i jest już w półfinale" - brzmi tytuł relacji pomeczowej, która ukazała się w portalu Punto de Break.

"Kontynuuje swój wspaniały tydzień na Mutua Madrid Open. Mimo że musiała wrócić do meczu, to zdołała tego dokonać i zameldowała się w półfinale hiszpańskiego turnieju. Polka po 2 godzinach i 30 minutach gry zwyciężyła 4:6, 6:0, 6:2. Numer jeden na świecie nie pozwolił, aby zły set pozbawił ją dalszej walki o pierwszy końcowy triumf w stolicy" - podsumowano spotkanie, po którym powody do zadowolenia mają polscy kibice niespełna 23-letniej tenisistki.

Przeczytaj także relację z meczu:
Bolesny przestój, a potem demolka. Świątek wróciła odmieniona

Oglądaj mecze WTA Tour z udziałem Igi Świątek, Magdy Linette i innych topowych zawodniczek w serwisie CANAL+ online. (link sponsorowany)