Liga Mistrzów. Wynik drugiego półfinału

We wtorek w Lidze Mistrzów w meczu Bayernu z Realem padły cztery gole. W środę w rywalizacji Borussii Dortmund z PSG padła jedna bramka. Gospodarze wygrali 1:0.

Michał Piegza
Borussia Dortmund i PSG marzą o awansie do finału Ligi Mistrzów PAP/EPA / PAP/EPA/FRIEDEMANN VOGEL / Borussia Dortmund i PSG marzą o awansie do finału Ligi Mistrzów
Za nami pierwsza odsłona drugiego półfinału Ligi Mistrzów. Borussia Dortmund liczyła na sprawienie kolejnej niespodzianki, tym razem w rywalizacji ze spragnionym triumfu w elitarnych rozgrywkach PSG.

Do przerwy w meczu padła jedna bramka. Na trzy minuty przed końcem premierowej odsłony Niclas Fullkrug zdobył gola dla gospodarzy.

W 2. części meczu kibice goli nie doczekali się i przed rewanżem w Paryżu w lepszej sytuacji znajdują się wicemistrzowie Niemiec.

Przypomnijmy, że we wtorkowym półfinale Bayern Monachium 2:2 zremisował z Realem Madryt.

Borussia Dortmund - Paris Saint-Germain 1:0 (1:0) --> RELACJA
1:0 - Niclas Fullkrug 42'